Ettevõttest

Hert Transport

Tere tulemast! Hert Transport transpordib autosi Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Venemaal, Helsingis ja Tallinnas. Hert Transport on koduks turvalisele ja usaldusväärsele autode kättetoimetamise teenusele ning kaubaveole. Pikaajaliste kogemustega on meil autoveotööstuses parimad ja ainulaadsed teadmised. Meid esitletakse Euroopas parimate autotransportijate seas. Suhtume oma klientidesse täie austusega ja kohandame oma teenust vastavalt nende vajadustele. Hetkel on meil 10 autotranspordi meeskonda.

Cargo expedition by Hert Transport

Meie Ajalugu

Autode transpordiga tegeleme alates 1994. aastast. Hert Transport ühendas veokid ja koos uuendusliku tehnoloogiaga, näiteks ro-ro-saadetistega. Ettevõte laienes kiiresti tänu suurele kirele ja täpsele tööle.

Meie Teeninduspiirkonnad

Meie meeskond osutab sõidukite transporditeenuseid Helsingis ja Tallinnas. 20 aasta jooksul oleme laiendanud turuosa, et rahuldada klientide nõudmisi kogu Euroopas, Ameerika Ühendriikides ja Skandinaavias. Kuna oleme üks ainsatest ettevõtetest, mis on tegutsenud niivõrd kaua, on meil suur kogemustepagas ja kindel süsteem. Me soovime hoida keskkonda puhtana ja pakkuda jätkuvalt silmapaistvaid autoveoteenuseid.

Hert Transport - Miks valida meid?

Olge oma kaubaveo üle kontrollis alates broneerimise hetkest kuni kohale toimetamiseni välja. Kõikidel meie autodel on kohaletoimetamise saatjad, GPS-jälgimisseadmed ja mobiiliühendus, mis näitavad täpselt asukohta sekundilise täpsusega. Meie kliendid teavad igal hetkel oma kauba asukohta.

Hert Transpordil on aastakümnete pikkune autoteenuste osutamise kogemus. See sai alguse Tallinna ja Tartu linnades. Sellest ajast peale on ettevõte laienenud üle kogu Euroopa, Venemaa ja Ameerika Ühendriikide. Ettevõte on usaldusväärne ning on näidanud, et vaatamata muutuvale majandusele oleme endiselt parimate seas. Alates meie asutamisest kasutame väärtuspõhist lähenemist, mis on olnud kindla kliendibaasi keskmes. Alustame headest suhetest klientidega ja pakume kvaliteetset teenust.

Meie kirg ja professionaalsus on võrreldamatu garantii kõrgkvaliteetseks teenuseks. Meil on meeskond, kes on suuresti pühendunud sõidukite transporditeenuste pakkumisele. Kogu tehnilise oskusteabe abil tagab see kliendile teadmise, et Teie soov täidetakse veatult. Ennekõike püüdleme täiuslikkuse poole! Mis iganes teie transporditeenust Te ka ei vajaks, anname endast parima Teie teenindamisel!

Kõik toimingud sooritatakse CMR konventsiooni kohaselt, mis muuhulgas piiravad firma vastutust (kuni SDR 8.33 brutokilo kohta) veoste kahjustumise, kaotsimineku või hilinemise korral ja annavad meie käsutuses oleva kauba kinnipidamisõiguse tellitud teenuste ja veokulude garantiiks. Inglismaa sisevedudel kohaldatakse kehtivad Autovedajate Assotsiatsiooni Üldtingimusi (RHA).