AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Ettevõttest

Hert Transport

Tere tulemast! Hert Transport pakub turvalist ja usaldusväärset autode transporti ning kaubavedu. Tänu pikaajalisele kogemusele omame autoveotööstusest laialdasi teadmisi. Tegeleme autode transpordiga kogu Euroopas ning lisaks ka USA-s ja Venemaal. Hert Transport kuulub uhkusega parimate autode transportijate hulka Euroopas. Suhtume oma klientidesse alati austusega ja kohandame oma teenust vastavalt kliendi vajadustele.

Cargo expedition by Hert Transport

Kus me tegutseme?

Sõidukite transpordi teenust asusime esmalt osutama Tallinnas, Tartus ja Helsingis. Kahe aastakümne jooksul oleme laiendanud oma turuosa ning tänaseks rahuldame klientide nõudmisi kogu Euroopas ning lisaks ka USA-s ja Venemaal. Kuna omame enda tegevusvaldkonnas pikaajalist kogemust, teame, kui oluline on hoida meie teenust võimalikult loodussõbralikuna. Anname endast parima, et ümbritsevat keskkonda puhtana hoida, säilitades samal ajal teenuse kõrge kvaliteedi.

Hert Transport - Miks valida meid?

Jälgige oma saadetise teekonda alates transpordi broneerimisest kuni sihtpunkti jõudmiseni. Kõigil meie autodel on saatjad, GPS-jälgimisseadmed ja mobiilside. Nii saavad kliendid igal hetkel oma saadetise asukohaga täpselt kursis olla.

Hert Transpordil on aastakümnetepikkune autoveoteenuste osutamise kogemus. Oma tegevusega alustasime Tallinnas ja Tartus, kuid aja jooksul oleme oma turuosa laiendanud ning tänaseks rahuldame klientide nõudmisi lisaks kogu Euroopale ka USA-s ja Venemaal. Ettevõte on suutnud säilitada usaldusväärsuse ja kvaliteedi ka majanduslikult keerulistel aegadel. Hert Transport väärtustab häid kliendisuhteid kõrgelt ja on seeläbi suutnud luua tugeva ja stabiilse kliendibaasi.

Kirg ja professionaalsus teenuse osutamisel on taganud meie teenuse stabiilselt kõrge kvaliteedi. Meie meeskond koosneb professionaalidest, kes on pühendunud parimale sõidukite transpordi teenuse pakkumisele. Tänu meie tehnilistele teadmistele võib klient olla kindel, et kõik tema soovid saavad perfektselt täidetud. Ükskõik millist transporditeenust vajate, garanteerime, et anname teie teenindamisel alati endast parima.

Teenust osutame lähtudes CMR konventsioonist, mis muuhulgas piirab transporti pakkuva ettevõtte vastutust (kuni SDR 8.33 brutokilo kohta) veoste kahjustumise, kaotsimineku või hilinemise korral ning annab ettevõttele, tellitud teenuste ja veokulude garantiiks, nende käsutuses oleva kauba kinnipidamisõiguse. Suurbritannia sisevedude puhul kohaldatakse kehtivaid Maanteetranspordi Assotsiatsiooni (RHA) veotingimusi.