AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autode parandus. Veoautode remont - HERT Transport

VEOAUTODE REMONT

Lisaks logistikale on Hert Transport tegev ka remondi valdkonnas. Pakume veoautode remonditeenust Tartus aadressil Riia mnt 136d. Oleme avatud seitse päeva nädalas, 24 tundi ööpäevas. Kui vajate kiirelt veokiremonti, võtke meiega ühendust.

Remonditeenused

Meie professionaalsed mehaanikud omavad remondi valdkonnas enam kui 25 aastast kogemust. Seetõttu võtame meeleldi vastu ka keerukamad tehnilised väljakutsed. Meie eesmärgiks on katta kõik klientide sõidukeid puudutavad remondivajadused. Lisaks transporditeenustele võite julgelt ka oma tehnikaalased küsimused meie kätesse usaldada.

Kaasaegne tehnika

Hert Transport on pühendunud täisteenuse pakkumisele. Just seetõttu oleme enda ülesandeks võtnud ka sõidukite remondi läbiviimise. Meie spetsialistidel on olemas kõik vajalikud vahendid, et pakkuda kvaliteetset teenust. Teie ei pea enam sobiva remonditöökoja leidmise peale aega ja energiat kulutama.

Kvaliteetne teenus sõbraliku hinnaga

Meie ettevõte on asutamisest alates väärtustanud kõrgelt tugevaid ja pikaajalisi kliendisuhteid. Seetõttu teame, kui oluline on võimaldada oma teenust mõistliku hinnaga, sealjuures kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Ka remonditeenuse pakkumisel tagame klientidele alati sõbraliku hinna ning täpse ja kiire töö.

Lahendused kõigile teie transpordi- ja remondisoovidele

Hert Transpordi jaoks ei ole ükski väljakutse liiga keeruline. Meie südameasjaks on tagada täpsus ja kvaliteet iga töö puhul. Sõiduki töökorra ja probleemide hindamisel pakuvad meie koolitatud spetsialistid teile igakülgset abi. Meie teenust kasutades võite alati kindel olla, et töö saab tehtud kiirelt ja kvaliteetselt.