AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autode tellimine välismaalt - HERT Transport

Autode tellimine

Hert Transport ühendab omavahel parimad automüügi- ja liisinguettevõtted ning eraisikutest autoomanikud. Seeläbi pakume lisaks tavapärasele sõidukite transpordile tuge ka sõidukite ostu- ja müügitegevustes. Vaatamata sellele, kas soovite soetada sõidukit lõunanaabritelt või müüa seda hoopis Venemaa kaugemasse otsa, Hert Transport aitab teie soovi lihtsalt ja mugavalt täide viia.

Autotellimise vorm

Tegevusaadress: Tähe tn 98 Tartu Tartumaa 50107

Juriidiline aadress: Sireli tn 5-1 Põlva, Põlva 63303

Registrikood: 10254061

KMKR nr: EE100027093

Lihtsamad valikud

Esitage meile sõidukiprofiil

Tänapäevane autoturg on teatavasti piiritult suur ning erinevate mudelite ja markide vahel valimine võib tihtipeale võrdlemisi hirmutav väljakutse olla. Lisaks muutub parima lahenduse leidmine enamasti vägagi ajakulukaks protsessiks. Hert Transport pakub oma klientidele autode tellimise võimalust, mis aitab teie valikud lihtsamaks teha ning väärtuslikku aega kokku hoida. Teie ei pea välismaalt autot soetades oma pead keerulise paberimajandusega vaevama. Võtame selle koorma enda peale! Ja soovitud sõiduki toome teile kasvõi kodu ukse ette.

Millega abiks oleme?

Auto soetamine on reeglina otsus, mille tegemiseks võetakse aega ja tehakse põhjalikku eeltööd. Keegi ei taha riskida sellega, et pärast sõiduki eest tasumist selgub, et kaup ei vasta kokkulepitud tingimustele või ei ole oodatud töökorras. Hert Transport aitab teie pingeid leevendada. Võtame kogu auto ostmisele eelneva uurimistöö enda peale. Kontrollime detailselt nii müüja kui sõiduki enda tausta ning anname teile ülevaate läbiviidud hooldustest ja võimalikest avariidest.
Mis puudutab keerukat paberimajandust, mis kaasneb auto ostmisega piiri tagant, siis võtame ka selle meeleldi enda ülesandeks. Vormistame teie eest kõik vajalikud dokumendid ning garanteerime, et kogu müügiprotsess saab kehtivate seadustega kooskõlas läbi viidud. Soovi korral abistame teid ka juhul, kui soovite auto osta liisinguga.

Sõiduki tellimine

Kui olete leidnud endale sobiva sõiduki või omate juba ettekujutust, millistele kriteeriumitele teie tulevane sõiduvahend vastama peaks, võtke meiega ühendust. Soovi korral pakume teile abi just teie nõudmistele vastava sõiduki leidmisel. Kui leiame teie soovidele vastavad variandid, saadame need teile ülevaatamiseks ning saate lihtsa vaevaga oma valiku langetada selleks ise liigselt aega kulutamata.

Kui olete juba endale meeldiva sõiduki leidnud, viime omalt poolt esmajoones autot puudutava taustakontrolli läbi ning anname teile tulemustest täpse ülevaate. Sõiduki sobivuse korral edastame teile hinnapakkumise. Kui otsustate soetada auto liisinguga, saadame omapoolse pakkumise esmalt panka. Osapoolte kokkuleppel sõlmime seejärel lepingu.

Teekonna jälgimine

Kui leping sõlmitud ning tehing kinnitatud, anname teile esimesel võimalusel teada, millal soetatud kaup teele pannakse ning teie sõiduki saabumist oodata võite. Loomulikult võite meile ka ise teada anda, millal teie jaoks kauba vastuvõtmiseks parim aeg on. Tänu meie GPS-seadmete ja raadiosaatjatega varustatud veokitele saate lihtsalt ja mugavalt oma uue sõiduvahendi teekonnal silma peal hoida. Tegutseme lisaks Euroopale ka USA-s ja Venemaal, seega ei ole ükski teie ostusoov meie jaoks liiga keeruline.

Lisaküsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust!