AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autode hoiustamine - HERT Transport

Autode hoiustamine

Hert Transport pakub lisaks sõidukite transportimise teenusele ka võimalust autode hoiustamiseks. Oleme teile abiks sõltumata sellest, kas otsite lühi- või pikaajalist lahendust. Vajadusel võite meie juures hoiustada ka mitut autot. Meie eesmärgiks on leida lahendus kõigile teie soovidele. Hert Transpordi teenust kasutades võite alati kindel olla, et teie sõiduk on heades kätes.

Usaldusväärne teenus

Hert Transport on tänaseks Euroopas tegutsenud enam kui 25 aastat. Lisaks sõidukite transportdile saame teie sõidukeid ka hoiustada. Seega on meie prioriteediks tagada teie sõidukite turvalisus kogu hoiustamise vältel. Meie poolt kasutatavad autode hoiuruumid on projekteeritud just ennekõike turvalisust silmas pidades. Hoolime oma klientidest ja peame oluliseks, et meie teenuseid kasutades tunnete end muretuna ning saate öösel rahuliku südamega magada.

Mugavad lahendused igaks olukorraks

Hert Transport tagab kõrgklassilise teenuse nii autode transpordi kui nende hoiustamise puhul ja seda alati mõistliku hinnaga. Vajadusel oleme abiks ka mitme auto hoiustamisel ja seda nii pikaks ajaks, kui parajasti soovite. Meie teenuste valik on lai, et tagada parim lahendus kõigile klientide soovidele. Hert Transporti kasutades on teie sõidukid alati heades ja turvalistes kätes.