AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Kaubavedu ja veoteenus - HERT Transport

Kullerteenused ja pakiveod

Otsite võimalust, kuidas saata oma pakki Euroopas või hoopis USA-sse? Vajate kvaliteetseid teenuseid pakkuvat kullerfirmat või pakivedajat? Hert Transport on teile alati abiks!

Pakume kullerteenust ja pakivedu kogu Euroopas ning lisaks ka USA-s. Meie professionaalne meeskond seab kliendi soovid ja vajadused alati esikohale ning sobiva lahenduse leiame ka kõige nõudlikumale kliendile.
Hert Transport aitab teie saadetisel soovitud sihtpunkti jõuda nii Euroopas kui USA-s.

Teie ei pea paki teele panemisel ühegi segadusttekitava automaadiga suhtlema. Anname teile isikliku logistiku, kes kõigile teie küsimustele vastab ning teid paki teekonnaga kursis hoiab.

Kaubavedu üle Euroopa

Hert Transpordi abil saate oma paki saata kõikjale Euroopas või Ameerika Ühendriikides. Tegutseme peamiselt Eestis, kuid pakume oma teenuseid ka Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus, Poolas, Tšehhi Vabariigis, Saksamaal, Hollandis, Belgias, Prantsusmaal ja paljudes teistes riikides.

Paki saatmisel ei pea te ühegi automaadiga suhtlema. Selle asemel antakse teile isiklik logistik, kes vastab kõigile teie küsimustele ja hoiab teid kursis kõigega, mis on seotud teie kauba teekonnaga.

Teenuse maksumust määravad tegurid

Kaubaveo maksumuse määramisel on põhiteguriks kauba teele panemise punkti ja sihtkoha vaheline kaugus. Pikem vahemaa tähendab suuremat kütuse- ning ajakulu, rehvide kulumist ja rohkemat tööjõudu. Hert Transport kasutab automaatset kalkulaatorit, mille abil klient saab teada teenuse täpse maksumuse. Oma töös tagame alati vahemaale vastava õiglase ning konkurentsivõimelise hinna.

Saadetise kaal ja suurus on kaubaveo hinna arvutamisel samuti olulised tegurid. Suuremahuliste ja raskete saadetiste hind on kõrgem, kui väiksemate ja kergete pakkide puhul.

Miks valida Hert Transport?

Et kaupade vedu teie jaoks võimalikult muretuks ja mugavaks muuta, toimetame teie saadetised ukselt ukseni. See tähendab, et meie professionaalne meeskond viib teie poolt teele pandud kauba turvaliselt täpselt sinna, kuhu soovite.

Logistikaettevõtete kvaliteedi hindamisel on määravaks eelkõige saadetiste kohalejõudmise kiirus ja täpsus. Hert Transport on tänaseks enam kui 25 aastat kaupu kiiresti klientide soovitud kohtadesse toimetanud.

Kui teie saadetis vajab erilist hoolt või tähelepanu, andke meile sellest teada. Anname endast parima, et kõik teie erisoovid kiirelt ja mugavalt täita.