AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autotransport ja -autovedu Eestis ja Euroopas - HERT Transport

Sõidukite Transport

Hert Transport teeb sõidukite transportimise lihtsaks. Oma töös oleme kiired ja usaldusväärsed. Pikaajaline kogemus ja professionaalne meeskond tagavad, et teie sõidukid jõuavad alati punktist A punkti B muretult ja liigse ajakuluta.

Teile sobiv transport

Soovi korral toimetab Hert Transport teie sõiduki ukselt-uksele, ilma et peaksite muretsema, kus ma sõiduki üle saate anda või millisesse punkti sellele järele minema. Pakume ka võimalust transportida sõidukit muude soovikohaste punktide vahel, kuid eeldame, et reeglina toimub saadetise transport ukselt-uksele. Nii toimetab meie meeskond sõiduki, vastavalt soovile, kas teie koju või kontorisse.
Kui peaks tulema ette olukord, kus auto toimetamine ukselt-uksele mingil põhjusel võimalik ei ole, anname teile sellest teada ja leiame koos teie jaoks parima võimaliku alternatiivi.

Terminalist terminali autovedu

Mõningad kliendid eelistavad sõiduki transportimist kahe terminali vahel. Sellisel juhul hoitakse sõidukit transpordi eel ja sihtpunkti saabudes kohalikus autolaos. Selline variant on eriti sobiv juhul, kui saadetise teekond on väga pikk. Saate kindel olla, et sõiduk on terve transiidi vältel turvalistes ja sobivates tingimustes. Et leida just teie sõidukile parim transpordilahendus, võtke meie meeskonnaga ühendust.

Sõiduki transpordi korraldamine

Aitame teil sõiduki transpordi korraldada lihtsalt ja muretult. Tehke pakkumise saamiseks päring meie kodulehel. Selleks täitke päringuvormil vajalikud väljad (sh saadetise alguspunkt, sihtpunkt ja veose tüüp) ja jääge meie vastust ootama. Pakkumise koostamisel võtame arvesse kehtivaid turuhindu ning garanteerime, et tagame teile alati õiglase ja taskukohase hinna.

Kui olete tellimuse esitanud, võtab meie meeskond teiega ühendust, et täpsustada sõiduki transporti puudutavad detailid. Muuhulgas anname teile teada sõiduki eeldatava saabumisaja, et teaksite, millal saadetise vastuvõtmiseks valmis olla. Võite meiega kogu transpordi aja jooksul ühendust võtta, et sõiduki asukohaga kursis olla. Hõlpsasti saate saadetise teekonda jälgida meie veokitega ühendatud raadiosaatjate ja GPS-jälgimisseadmete abil.

Kui sõiduk teie juurde saabub, kontrollige, et teenuse osutamine on toimunud ootuspäraselt ja vastavalt kokkulepitule. Seejärel tuleb allkirjastada kauba üleandmise akt.