AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autode vedu Saksamaalt (Berliin)

Hert Transport on juhtiv kaubaekspeditsiooniettevõte, kellel on aastakümnete pikkune autovedude kogemus kogu Euroopas ja Venemaal. Ettevõte on 1994. aastal loodud kolme venna pereettevõte. Sellest ajast alates tugineb ettevõte tipptasemel ja usaldusväärsetele sõidukite transporditeenustele. Hert Transport on kolinud kolme põlvkonna juhtimisel. See on kasvanud kuni kümne sõidukitransporditeenust pakkuva autopargi praeguseks võimaluseks.

 

Püsikliendibaas

Ja kuna meie teenused on laienenud, on meie võimalused laienenud, kuna pakume nüüd erinevaid lahendusi mitmesugustele kliendi soovidele. Oleme uhked, et säilitame lojaalse kliendibaasi juba ammusest ajast, luues samal ajal oma klientidega häid suhteid. Seetõttu usub meie ettevõte kvaliteetsete teenuste osutamisse.

 

Kaubaveoteenused

Hert Transport pakub laiaulatuslikke autoveoteenuseid nii äri- kui ka eraklientidele. Ükskõik, kas soovite transportida ühte sõidukit või kuni kümmet sõidukit, saame sellega hakkama. Meie teadlike ja usaldusväärsete spetsialistide meeskonnal on kogemus kaubaekspeditsiooniteenuste käitlemisel Berliini peamistel marsruutidel.

 

Kaubavedu nii uutele kui ka kasutatud sõidukitele

Rakendame uusimat tehnoloogiat sõidukite üleslaadimiseks oma veoautodele. Pärast üleslaadimist rihmivad meie profid sõidukid hästi, et tagada ohutu kohaletoimetamine sõltumata sihtkohast Berliinis. Seetõttu võite olla kindel professionaalse ja turvalise auto kohaletoimetamise teeninduses. Oluline on Berliini tipptasemel sõidukitranspordi jaoks Hert Transport kõige usaldusväärsem autode kättetoimetamise teenus. Meie professionaalsel meeskonnal on aastane kogemus selliste autotranspordi vajaduste osas kogu Berliinis. Kas vajate tuhandete kilomeetrite pikkuseid kaubaekspeditsiooniteenuseid Berliinis? Noh, ärge muretsege! Seda teeb Hert Transport päevast päeva alates 1994. aastast.

 

Ohutu, aus ja kiire kaubaekspeditsioon

Kvaliteetne töö on muutnud Hert Transpordi parimate logistikaettevõtete hulka. Selle saavutame tagades mõned põhiprotokollid, mida me kunagi ei järgi. Palkame ausa, silmapaistva ja konkurentsivõimelise meeskonna. Meie kogenud koolitajad võtavad palgatud töötajad läbi olulistest kaubavedudest. Nii ei lähe kaduma see, mida ettevõte on 24 aasta jooksul kaubaveoäris õppinud. See kantakse lihtsalt ühest meeskonnast teise.

 

Veatu kaubaekspeditsioon

Kasutame uusimat tehnoloogiat, mida täna kasutatakse sõidukite veoteenustes. Seetõttu on lastiekspeditsioonide lihtsuse ja ohutuse osas tehtud edusammud meie käes. Nii saame teile pakkuda kvaliteetset teenust. Veelgi enam – meie meeskond kontrollib tavaliselt meie veoautode seisukorda enne ja pärast iga kaubaekspeditsiooni.

 

Jõudke meie poole

Ükskõik kus asub teie asukoht Berliinis, laske oma autode kohaletoimetamisel tegeleda ühe parima logistikaettevõttega. Broneeri kaubaekspeditsioon meiega ühe hiireklõpsuga. Külastage meie veebisüsteemi, et broneerida veosekspeditsioon, saada pakkumist ja jälgida oma kohaletoimetamise hetkeseisu. Meil on sõbraliku klienditeeninduse meeskond, kes on valmis vastama teie vajadustele. Võtke meiega kohe ühendust, et teie auto tarnitaks Berliinis või mujal ilma ühegi kriimustuseta.