AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autode vedamine Belgiast (Brüssel)

Hert Transport pakub silmapaistvaid kaubaekspeditsiooniteenuseid ja teda peetakse üheks parimaks logistikaettevõtteks Brüsselis. Firma asutati aastal 1994. Algselt asutasid kolm venda, praegu tegutseb ettevõte kolmandas põlvkonnas. Oleme laiendanud uute ja kasutatud autode transpordi pakkumist, sealhulgas ka tipptasemel õrnaid sõidukeid. Seda enam, et saate autotransporditeenuse kas ühe sõiduki või kümne auto jaoks.

 

Oleme valmis ületama teie ootusi

Hert Transport on uhke, et tal on kindel maine usaldusväärse partnerina kaubatranspordi valdkonnas Brüsselis. Käsitleme kogu teie kaubaekspeditsiooni protsessi erakordselt hoolikalt. Alates tellimuse vormistamisest kuni hetkeni, kui see käes on. See tagab teie väärtusliku aja kokkuhoiu. Üle 24-aastane kogemus autotranspordis teeb meist teie ideaalse partneri. Meie kogemus, kiirus ja absoluutne pühendumus tagavad alati teie ootuste ületamise.

 

Hankige Brüsselis lastiekspeditsiooniteenuseid hõlpsalt

Hert Transport on lihtsustanud sõidukite transporditeenuste saamise protsessi. Minge kohe nupule „Taotle pakkumist”, seal on väljad, kuhu oma andmed sisestada. Üksikasjad, näiteks veose tüüp, laadimispunkt ja sihtkoht Brüsselis, on üliolulised. Kasutame sisestatud üksikasju ka teile pakkumise saamiseks.

 

Hoidke end kogu aeg kursis oma kaubaekspeditsiooniga

Hert Transport pakub teile üht õiglasemat ja konkurentsivõimelisemat hinda. Meie hinnad on taskukohased ja sellised, mis annavad teie raha väärtuse tagasi. Lõppude lõpuks on see valmis, teatame teile, millal oodata on teie kaubaekspeditsiooni tarnimist. Seejärel saate jälgida ja jälgida oma auto kohaletoimetamise hetke kõigis teekonna punktides.

 

Oleme parimad selles, mida teeme!

Hert Transport kasutab Brüsselis autoveoteenuseid. Meie aja jooksul testitud kogenud töötajate meeskond on teile ööpäevaringselt saadaval. Järgime rangeimaid protokolle, et tagada kvaliteetsete teenuste pakkumine ettenähtud tähtaja jooksul. Juba 24 aastat kasutame oma klientide teenindamisel väärtuspõhist lähenemist. Selle saavutame kõigepealt alustades headest kliendisuhetest ja pakkudes hiljem kvaliteetseid teenuseid.

 

Veatu kaubaekspeditsioon

Hert Transport uhkeldab kümne sõidukipargiga, nii et pidage meid valmis menetlema kõiki auto kohaletoimetamise taotlusi. Panime oma veokid alati järgima rahvusvahelisi ohutusstandardeid. Meie sõidukijuhid läbivad ka kõige kõrgema kontrolliprotsessi ja peavad kinni liiklusohutuse tagamisest. Tagame õigeaegsed, kvaliteetsed ja õnnetusteta tarned.

 

Kõik on digitaalne

Oleme kasutanud uusimaid muudatusi pidevalt arenevas tehnoloogias, nii et meie autoedastusteenus on nüüd sõrmede peal. Kasutage ekspeditsiooni broneerimiseks meie veebipõhist broneerimissüsteemi Brüsselis. Hankige pakkumine, täpsustage vastuvõtukoht ja sihtkoht ning jätke kõik meile. Pakume kohaletoimetamise teenust uksest ukseni ja tarnime tarnitud kauba otse teie ukseni. Meie ettevõttel on jälgimisvidinad, mis on paigutatud kõikidesse meie veoautodesse. Me kasutame seda kaubaveo olukorra jälgimiseks ja jälgimiseks Brüsseli mis tahes kohas.

 

Kas teil on küsimusi? Meil on hea meel aidata

Meie sõbraliku klienditeeninduse meeskond on valmis teie küsimustele vastama. Mõistame hea kliendikogemuse olulisust tipptasemel logistikaettevõtete loomisel. Aitame teid kõigi vajaduste või päringute korral. Seega on aeg meiega ühendust võtta ja lasta oma ekspeditsioon kohale toimetada!