AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Saksamaa Autode Transport (Frankfurt)

Tere tulemast Hert-Transporti, ühte suurimasse logistikaettevõttesse Euroopas ja Venemaal. Pakume kõrgeima kvaliteediga sõidukite transporditeenuseid turul. Hert-Transport asutati enam kui kolm aastakümmet tagasi ja alates esimesest päevast oleme pakkunud kvaliteetset kaubaekspeditsiooni. Ehkki alustasime väikeettevõttena, on aja jooksul õnnestunud kaubaveod meile lojaalse kliendibaasi loonud. Frankfurti parimate autode kohaletoimetamise pakkujana lubame oma sõidukeid alati ohutult ja mitte kiiresti ajada.


Cargo Expedition in Frankfurt

Autoteeninduse Autojuhid

Hert-Transport Frankfurdis võtab tööle meie kaubaekspeditsiooni parimad juhid. Sellepärast, et teame, kui oluline on oma sõidukeid ohutult tarnida. Enne veoautodega maanteele lubamist kontrollitakse neid põhjalikult, tagades teie autodele ohutuse. Jälgime koos töötajatega kaubaveo protsessi igal etapil, et veenduda probleemide ilmnemises. Meie autojuhtidel on suurte veoautode ja haagistega palju kogemusi ning nad navigeerivad hoolikalt teie sõidukites. Teisisõnu muudavad nad kaubaveo mahajäämise koha täiesti kahjustamata.

Kaubaekspeditsiooni sõidukid

Meie kaubatranspordisõidukid on teie autodele väga ohutud ja meie kvalifitseeritud töötajate jaoks on need hõlpsasti juhitavad. Kontrollime regulaarselt sõidukite ülevaatusi veendumaks, et meie veoautod on sõidukite veoteenuste jaoks kasutatavad. Meie veoautode suurused ulatuvad üheautodest kuni kümne autovedajateni. Seega võib öelda, et kõik need veokid on väga stabiilsed, nii et teie auto ei liiguks transiidi ajal.

Autode turvalisus ja ohutus

Potentsiaalsetelt klientidelt kuuleme palju muret selle pärast, kas nende auto jääb meie Frankfurdi autoveoteenuse ajal turvaliseks või mitte. Võite olla kindel, et hoiame teie autosid kogu aeg, kui nad meiega on, kahjustuste ja varguste eest kaitstud. Üks teie autode ohutuse tagamiseks rakendatavatest meetmetest on nende nõuetekohane kinnitamine veokile. Meie laadimispersonal on hästi koolitatud. Kõige tähtsam on see, et nad teavad täpselt, kuidas teie sõidukit siduda, nii et see kauba vedamisel ei liiguks. Meie autojuhid kontrollivad perioodiliselt ka oma lasti turvalisust, et olla kindel, et midagi pole muutunud või seda on rikutud. Seetõttu pole vaja meie auto kohaletoimetamise teenuse pärast muretseda. Hoiame teie hinnalist lasti turvaliselt.

Koostöös lastiekspeditsiooni parimate ettevõtetega

Pakume kõrgeima kvaliteediga transporditeenust, kuid teame ka, et me ei saa seda üksi teha. Oleme partneriks teiste kvaliteetsete ettevõtetega, et olla kindel, et meie kaubaekspeditsiooni kõik aspektid sujuvad sujuvalt. Mõned meie partnerid on GEFCO, Lohr ja AS24. Need aitavad meil mitmesuguseid funktsioone, näiteks veenduda tehingute turvalisuses ja kõrgeima kvaliteediga autotranspordisõidukites.

Miks valida Hert Transport Frankfurdis?

Nagu üks kõrgeima kvaliteediga teenust pakkuvatest logistikaettevõtetest, sooviksime, et teie klient oleks teie. Teeme teiega koostööd ja proovime muuta teie lastiekspeditsiooni igal viisil positiivseks kogemuseks. Esmaklassiliste autode kohaletoimetamiseks juurdepääsu saamiseks võtke meiega ühendust nii kiiresti kui võimalik.