AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Autode transport (Helsingi, Soome)

Pakume autode transporti ja kaupade vedu Soomes ja Helsingis. Meie veokid pakuvad teenuseid üle Euroopa ja USA. Hert Transport asutati enam kui kolm aastakümmet tagasi ja alates esimesest päevast oleme pakkunud kvaliteetset veoteenust. transpordime Helsingi teie sõidukeid alati ohutult ja kiiresti.

Kindlakäelised autojuhid

Hert Transport Helsingis palkab meie kaubaveoteenuste jaoks ainult parimaid juhte. Kasutame jälgimistarkvara ning nii teame pidevalt, kus üks või teine veok asub. Meie autojuhtidel on suurte veoautode ja haagistega palju kogemusi ning nad on hoolikad sõitjad. Meie tehnikapark on kvaliteetne ja regulaarselt hooldatud. Treileri peale mahub korraga üks kuni kümme sõidukit.

 

Partnerid

Pakume kõrgeima kvaliteediga transporditeenust, kuid teame ka, et me ei saa seda üksi teha. Oleme partneriks mitmele ettevõtetele. Mõned meie partnerid on GEFCO, Lohr ja AS24. koostööd saame tagada suurema turvalisuse ja kindlama kvaliteedi.

Miks valida Helsingis Hert Transport?

Kliendi rahulolu on esmatähtis. Teeme Teiega koostööd ja muudame iga kahtluse kindlustundeks. Autode transpordi tellimiseks võtke meiega ühendust!