AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Kauba Transport (Kaunas, Leedu)

Tere tulemast, Hert Transporti! Parim koht autoteenuste ostmiseks! Meie ettevõte on tegutsenud aastakümneid ja pakume parimaid sõidukite transporditeenuseid turul. Me transpordime sõidukeid hõlpsasti Leedus ja teistes Balti riikides. Teie sõidukid on meiega alati turvalised. Meie ettevõte pakub nii kommerts- kui ka isiklikke transporditeenuseid, nii et olenemata Teie vajadustest saame Teid aidata. Hert Transpordi kasutamise valimine Kaunases loob suurepärase elamuse kõigile asjaosalistele.

 

Sõiduki turvalisus transportimisel

Sõiduki transportimine võib olla klientidele stressi tekitav, kuna teie sõidukite käitlemise pärast on sageli vaja muretseda. Hert Transpordiga Kaunases ei pea Te aga oma autode pärast üldse muretsema. Hoolime meie alla kuuluvate sõidukite eest alati eriti hästi, et need ei saaks vigastada. Meie peale- ja mahalaadimise meeskonnad on hea väljaõppe saanud ning nad teavad, kuidas Teie sõidukeid transpordil hõlpsalt sisse ja välja viia. Kuna oleme läbi aegade üks parimaid logistikaettevõtteid, toome Teile teenuse, mida Te väärite.

 

Kauba jälgimine

Veel üks ettevaatusabinõu, mida võtame teie kauba transportimise puhul, on saadetiste jälgimine. Me teame täpselt, kus Teie sõidukid kogu aeg asuvad. See tähendab, et Te ei pea muretsema, et Teie autotransport varastatakse, kuna meie meeskond kontrollib pidevalt meie tarneid. Seda funktsiooni kasutades saame ka veenduda, et teie saadetised jõuavad Teile õigeaegselt. Hoiame Kaunases sõidukeid alati turvaliselt.

 

Autoteeninduse Autojuhid

Üks sagedamini esitatavaid küsimusi on meie kaubaveojuhtide kohta. Inimesed tahavad teada, kas meie transpordivahendite juhid on kvalifitseeritud ja hästi koolitatud. Kinnitame teile, et meie autojuhid läbivad enne autotransportimist range kontrolli ja koolituse. Samuti suhtleme autojuhtidega igal sammul. Selle tulemusel teavitatakse meid kohe kõigist esile kerkivatest probleemidest. Teie autod on meie sõidukite transporditeenuste kasutamisel kõige võimekamates kätes.

 

Kaunase kaubaveokid

Meie autokauba kohaletoimetamise sõidukid siin Kaunases on Teie autodele usaldusväärsed ja ohutud. Ükskõik, kas veate ühte autot või mitut sõidukit, toimetavad meie vedajad Teie saadetise õigeaegselt ja hõlpsalt. Meie kaubatranspordisõidukid läbivad äärmiselt tiheda katsetamise enne, kui neid peetakse liikluskõlblikuks. Nii võite olla kindel, et Teie autod on ohutud. Tarnime sõidukeid kõrgeima kvaliteediga veoautodega, sest Te väärite parimat. 

Miks mitte teised logistikaettevõtted?

Peaksite kasutama Herti Transporti, sest meie hoolime. Meie erakordsetest autojuhtidest kuni usaldusväärsete veoautodeni pakume oma klientidele parimat. Kui teised logistikaettevõtted võivad ainult hoolitseda, on meil kvaliteetsete kaubavedude ajalugu juba pikk. Valige Hert Transport Kaunases, et autod oleksid vigastamata ja õigel ajal kohale toimetatud. Pakume Teile iga kord parimat teenust. Võtke meiega juba täna ühendust!