AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Liitu meie meeskonnaga

Saa osaks meie meeskonnast ning kasvame koos! Hert Transport ootab inimesi, kes valmis meile sõidukite transpordi ja veoteenuste laiendamisel abiks olema. Juhtiva logistikaettevõttena vajame andekaid spetsialiste, kes valmis meie kasvule kaasa aitama.

Spetsialiseeru autoveo valdkonnale

Tee karjääri autoveotööstuses ning proovi omal käel uusimaid tehnoloogiaid. Hert Transport on kokkuhoidev pereettevõtte ning teame, et meie kõige väärtuslikum vara on meie kontoris ja rooli taga olevad inimesed.

Avasta maailma

Hert Transpordis töötades ootab sind võimalus reisida ja maailma näha. Meiega töötades ei ole kaks päeva kunagi ühesugused. Kaubaveoga tegeledes avaneb teil võimalus töö käigus imelisi kohti ja uusi kultuure avastad, kuna meie tegutsemise ala on äärmiselt lai. Anname endast parima, et meie töötajad tunneksid ennast osana perekonnast.

Kogenud teenusepakkuja

Autoveotööstus on pidevas kasvamises. Valdkonna eestvedajana püüame ka meie sama teha ja väärtuslikud töötajad on ettevõte kasvatamisel võtmeteguriks. Hert Transport on spetsialiseerunud transpordisüsteemidele ja -teenustele, kuid meie ettevõttesse on oodatud ka inimesed, kellel vastavas valdkonnas veel kogemus puudub. Otsime kohanemisvõimelisi meeskonnamängijaid, kes orienteeritud tulemustele ja kvaliteetse teenuse pakkumisele. Hert Transport püüdleb teenuse pakkumisel täiuse poole ja sama ootame ka oma meeskonnalt.

Juhtiv sõidukite transportija enam kui 25 aastat

Meie firma on tuntud oma usaldusväärsuse poolest kogu Euroopas ning Venemaal. Laia valiku autotranspordi süsteemide abil, suudame katta kõik klientide vajadused. Meie eesmärk on viia autoveotööstus järgmisele tasemele ja selleks vajame inimesi, kes meie kirge ja pühendumist jagavad.

Liitu meie perega!

Kui usute, et teil on meiega liitumiseks vajalik olemas, andke endast teada ja tooge oma oskustepagas meile! Teilt ootame kohusetundlikkust, pühendumust ning soovi olla oma tööga teistele eeskujuks. Koos kasvame, koos oleme parimad!