AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Partnerid

Tänu headele ja pikaajalistele suhetele maailma juhtivate ettevõtetega, saame oma klientidele pakkuda paindlikke ja kvaliteetseid autoveoteenuseid. Hert Transpordi põhiprioriteet on tagada turvaline ja mugav sõidukite transport.Tegutseme alati kliendi rahulolu silmas pidades!

Cargo expedition partners of Hert Transport

Koostöö parimate ettevõtetega

Hert Transport teeb koostööd mitmete tunnustatud ettevõtetega. Meie professionaalsed partnerid toetavad meid muuhulgas kauba ladustamise, veoautode remondi ja kütuse tarnimisega.

Hert Transpordi partnerid

Groupe Cat

Hert Transport teeb koostööd Groupe Catiga, et tagada sujuv autode vedu erinevate riikide vahel. Sõidukite ukselt-uksele transportimisel seame esikohale sõiduki kiire ja turvalise vedamise. Groupe Cati süsteemid, mis on ühendatud erinevate Euroopa tolliasutustega, on meile siinkohal suureks abiks.
Groupe Cat pakub meile tuge ka sõidukite hoiustamisel. Neile kuuluvad turvalisimad hoiustamise laod Euroopa eri paigus.

GEFCO

GEFCO aitab tagada, et meie autode transiit toimub kooskõlas kehtivate regulatsioonidega. Ettevõte on tuntud selle poolest, et pakub usaldusväärset nõustamist ja esindamist majanduslikes küsimustes. GEFCO pakub meile abi, kui ennast erinevates riikides käibemaksukohuslaseks registreerima peame ning toetab meid ka ametiasutustega suhtlemisel. Et tagada korrektne ja usaldusväärne maksustamine, haldab GEFCO meie käibemaksu arvutamise ja tasumisega seonduvaid teemasid vastavas veebikeskkonnas.

LOHR

Lohr aitab tagada, et meie poolt teostatav autode transport sujuks probleemideta ja muretult. Ettevõte vastutab autode vedamisega seotud tehniliste aspektide eest. Lohri eksperdid parandavad sõidukite veo käigus kulunud kinnitusi. Peame nendega alati nõu küsimustes, mis puudutavad autode hooldust, varuosade tellimist ning tarnet. Nende tehniline tugi koosneb 230 eksperdist ning tegeleb ka meie tehnikute koolitamisega.