AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Rotterdam Holland Sõidukite Transport

Hert Transport on juhtiv sõidukite transporti pakkuv ettevõte, kellel on aastakümnete pikkune autovedude kogemus kogu Euroopas ja Venemaal. Ettevõte on 1994. aastal loodud kolme venna pereettevõte. Sellest ajast alates tugineb ettevõte tipptasemel ja usaldusväärsetele sõidukite transporditeenustele. Hert Transpordi autopark on kasvanud iga aastaga.

 

Püsikliendibaas

Kuna meie teenused on laienenud, on meie võimalused laienenud. Pakume nüüd erinevaid lahendusi mitmesugustele kliendi soovidele. Oleme uhked, et oleme säilitanud lojaalse kliendibaasi mitmete aastate jooksul, luues samal ajal oma klientidega häid suhteid. Seetõttu usub meie ettevõte kvaliteetsete teenuste osutamisesse.

Cargo Expedition in Rotterdam

Kaubavedu Rotterdamis

Hert Transport pakub laiaulatuslikke autoveoteenuseid nii äri- kui ka eraklientidele. Ükskõik, kas soovite transportida ühte sõidukit või kuni kümmet sõidukit, saame sellega hakkama. Meie teadlike ja usaldusväärsete spetsialistide meeskonnal on kogemus kaubaekspeditsiooniteenuste käitlemisel Rotterdami suurematel marsruutidel.

Kaubavedu nii uutele kui ka kasutatud sõidukitele

Rakendame uusimat tehnoloogiat sõidukite üleslaadimiseks oma veoautodele. Pärast üleslaadimist rihmivad meie profid sõidukid hästi, et tagada ohutu kohaletoimetamine sõltumata sihtkohast Rotterdamis. Seetõttu võite olla kindel professionaalse ja turvalise auto kohaletoimetamise teeninduses. Rotterdami tipptasemel sõidukitranspordi jaoks on Hert Transport kõige usaldusväärsem autode kättetoimetamise teenus. Meie professionaalsel meeskonnal on aastatepikkune kogemus selliste autotranspordi vajaduste osas kogu Rotterdamis. Kas vajate Rotterdamis tuhandete kilomeetrite pikkuseid kaubaekspeditsiooniteenuseid? Noh, ärge muretsege! Seda teeb Hert Transport päevast päeva alates 1994. aastast.

Ohutu, aus ja kiire kaubaekspeditsioon

Kvaliteetne töö on muutnud Hert Transpordi parimate logistikaettevõtete hulka. Selle saavutame tagades mõned põhiprotokollid, mida me kunagi ei järgi. Palkame ausa, silmapaistva ja konkurentsivõimelise meeskonna. Meie kogenud koolitajad võtavad palgatud töötajad läbi olulistest kaubavedudest. Nii ei lähe kaduma see, mida ettevõte on 24 aasta jooksul kaubaveoäris õppinud. See kantakse lihtsalt ühest meeskonnast teise.

Veatu kaubaekspeditsioon

Kasutame uusimat tehnoloogiat, mida täna kasutatakse sõidukite veoteenustes. Seetõttu on lastiekspeditsioonide lihtsuse ja ohutuse osas tehtud edusammud meie käes. Nii saame teile pakkuda kvaliteetset teenust. Veelgi enam – meie meeskond kontrollib tavaliselt meie veoautode seisukorda enne ja pärast iga kaubaekspeditsiooni.

Jõudke meie poole

Ükskõik kus teie asukoht on Rotterdamis, laske oma autode kohaletoimetamisel tegeleda ühe parima logistikaettevõttega. Broneeri kaubaekspeditsioon meiega ühe hiireklõpsuga. Külastage meie veebisüsteemi, et broneerida veosekspeditsioon, saada pakkumist ja jälgida oma kohaletoimetamise hetkeseisu. Meil on sõbraliku klienditeeninduse meeskond, kes on valmis vastama teie vajadustele. Võtke meiega kohe ühendust, et teie auto tarnitaks Rotterdamis või mujal ilma ühegi kriimustuseta.