AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Stockholm Rootsi Autode Transport

Kas vajate sõidukite transporti Stockholmi piirkonna lähedal? Kui jah, siis on Hert Transport teie jaoks! Oleme tegevad Euroopas ja Skandinaavias ning pakume autode ja kauba transporti ning veoteenuseid. Kui vajate kiiret ja tipptasemel sõidukitransporti, saab Hert Transport Stockholmis seda pakkuda.

Stockholmi sõidukite vedu

Meie kliendid on erineva taustaga eraisikud ja ettevõtted. Me ei vea ainult uusi autosid. See tähendab, et erakliendid kasutavad meie autode kohaletoimetamise teenust ka kasutatud autode transportimiseks välismaalt. Autotransport on saadaval nii vanade kui ka uute autode jaoks, nii et helistage meile kui vajate abi. Väärtustame kõiki oma kliente, nii ettevõtteid kui eraisikuid ning pakume usaldusväärset teenust.

Hert Transpordi kasutatavad sõidukid on autotranspordi jaoks usaldusväärsed ja ohutud. Kontrollime sageli nende korrasolekut. Oleme hästi kursis ka kõigi sõidukitüüpide turvalise vedamisega. Nii et igal ajal, kui Teie autod osalevad transportimisel, võite olla kindel, et need on meie veoautodel kaitstud.

Stockholmi kaubaveo jälgimine

Hert Transport kasutab jälgimistarkvara, mis aitab reaalajas jälgida kõiki veokeid. See tähendab, et me teame täpselt, kus Teie saadetis on.

Sõidukite veoteenused

Meie mitmekesistele klientidele on palju erinevaid kaubaveo võimalusi. Meie juhid on saanud suurepärase väljaõppega professionaalsed töötajad. Koostöös maailmatasemel partneritega on kiire ja turvaline veoteenus tagatud.

Parimad autojuhid sõidukite transpordil

Meie autojuhid on väga kvalifitseeritud ja suurepärased oma töökohtadel. Kontrollime oma autojuhte põhjalikult. Te ei pea oma autode pärast muretsema, kui kasutate meie teenust. Suhtleme oma autojuhtidega järjepidevalt, nii et me teaksime, mis transpordi ajal toimub.

Miks mitte teised logistikaettevõtted?

Peaksite valima Hert Transport Stockholmis, sest me hoolime oma klientide eest. Teie saadetised on alati meie prioriteet ja me teeme kõik endast oleneva, et teie autod turvaliselt kohale toimetada. Võtke meiega juba täna ühendust!