AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Transpordi Teenused (Tallinn, Eesti)

Hert Transport pakub transporditeenuseid Tallinnas. Meie ettevõte on asutatud 1994. aastal. See, mis sai alguse pelgalt peresisesest ettevõtmisest on jõudsalt edasi arenenud ja tegutseb nüüd mitmendat põlvkonda. Aastate pikkune autode transpordi kogemus on laiendanud meie võimeid, pakkudes nüüd kuni üheksa sõiduki kohaletoimetamise võimalust korraga. Hert Transpordime autosid ja kaupa kogu Euroopas, kaasa arvatud Eestis, Lätis, Leedus kui ka Soomes.

Sõidukite transport Tallinnas

Meie kogenud autovedajad on valmis teie sõidukit transportima. Ükskõik, kas Kristiines, Lasnamäel, Kesklinnas või mujal Tallinnas, tuleme hea meelega appi. Meie ettevõte veab üksikuid sõidukeid või ka mitu veoautotäit korraga. Oleme usaldusväärne ja seotud Tallinna kaubaveoga aastakümneid.

Usaldusväärne kaubavedu

Saate oma kaubaga meid usaldada! Alates pakkimisest kuni lasti transportimiseni ja lõpuks kohale toimetamiseni on meie meeskond osutunud eeskujulikult võimekaks. Veelgi enam, pakume ka autovedu ja remonti, et hoida neid võimalikult heas seisukorras. Meie professionaalne meeskond järgib kõiki kaubaveo nõudeid. Aastate jooksul on protokollid osutunud ülioluliseks, võimaldades meil jõuda probleemideta klientideni.

Saad meie peale kindel olla. Olenemata Teie asukohast Tallinnas saame teid aidata. Teeme ka koostööd mainekate partneritega, et sõidukite tarnimist võimalikult kiiresti ja ohutult teha.


Meie hinnad on ausad, taskukohased ja konkurentsivõimelised

Pakume juurdepääsu tohutule hulgale mainekate operaatoritele soodsa hinnaga. Klõpsake lihtsalt meie veebisaidil asuvat kontaktinuppu ja taotle pakkumist!