AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Sõidukite Transport (Tartu, Eesti)

Suurepäraseid sõidukite transporditeenuseid vajavad paljud ettevõtted ja eraisikud. Hert Transport on Tartust alguse saanud transpordiettevõtte. Pakume kvaliteetseid veoteenuseid kogu Euroopas ja Venemaal. Garanteerime, et hoiame teie sõidukeid veo ja kohaletoimetamise ajal turvaliselt.

Meie Autopark

Veoteenus eeldab, et vajame mitmeid erinevaid sõidukeid. meie veokid saavad vedada ühte kuni kümme autot korraga. Meie kliendi sõidukite ohutus on meie peamine prioriteet, seega hoolitseme selle eest, et meie vedajad oleksid alati tasemel. Meie sõidukite transporditeenuste kasutamisel võite olla kindel, et teie sõiduk on kindlates kätes.

Veoteenus Tartus

Tartu veoteenus

Teil võib tekkida küsimus, kuidas me kaitseme teie hinnalisi sõidukeid kahjustamise või varastamise eest, kui need meie käes on? Oleme sellele küsimusele palju mõelnud. Kahtlemata hoolime teie autodest sama palju kui sina. Meie Tartu töötajad on väga hea väljaõppe saanud ja teavad täpselt, kuidas sõidukeid maha ja peale laadida. Seetõttu on sõidukite kahjustamine tarnimise ajal ebatõenäoline. Meil on ka muid meetmeid, alates autojuhtide kontrollimisest kuni jälgimisvõimalusteni, et autosid turvaliselt hoida.

Kaubavedu Tartus

Lisaks autodele transpordime ka muud kaupa. Silmapaistev põhjus, miks peaksite valima meie transpordi Tartus on kodulinna eelis. Meie juhtidel on aastatepikkune kogemus autode kohaletoimetamises ja nad teavad täpselt, kuidas meie veoautodega ümber käia. Olenemata ilmast, toimetavad meie autojuhid teie sõidukid vigastamata. Nad on koolitatud ning jälgimistarkvara edastab meile pidevat infot nende asukohast. Meie asjatundlike veoautojuhtidega saate lasta oma muredel hajuda. Teie sõidukid on nende käes turvaliselt hoitud.

Tänu oma tipptasemel jälgimistehnoloogiale teame, kus iga tarne on kogu aeg. Olgu veok Tartus või mujal saame hõlpsalt jälgida iga liigutust, et veenduda selle ohutuses. Eelkõige tagame, et teie sõiduk õigel ajal kohale jõuaks.

Miks just Hert Transport?

Hoolime oma klientidest. Kuigi teised logistikaettevõtted võivad lihtsalt autosid kohale toimetada, teeme me palju enamat. Toome lauale ka suurepärase klienditeeninduse ja suurepärase tehnoloogia. Hert Transport Tartus pakub teile väärt kaubavedu. Võtke meiega juba täna ühendust!