AUTO TRANSPORT SAKSAMAALT - alates 650€

Kasutage allolevat päringusüsteemi, et tellida auto treilervedu Saksamaalt

Varssavi Poola Transporditeenused

Hert Transport pakub Varssavis kõrge kvaliteediga transporditeenust nii autodele kui kaubale. Meie teeninduspiirkond on kogu Euroopa ja Venemaa. Meie eesmärgiks on hoida teie sõidukeid kaubaveo ja kohaletoimetamise ajal turvaliselt.

Meie autopark

Kaubaveoäris tegutsemine eeldab, et teie sõidukite tarnimiseks oleks vaja erinevaid sõidukeid. Meil on veokid autoveoks, mis veavad ühte kuni kümme autot korraga. Meie kliendi sõidukite ohutus on meie peamine prioriteet, seega hoolitseme selle eest, et meie masinapark oleks hooldatud. Rakendame oma sõidukite suhtes ainult kõige kõrgemaid nõudeid. Parim külg on see, et kõik meie meeskonna liikmed on pühendunud tipptaseme saavutamisele. Meie sõidukite transporditeenuste kasutamisel võite olla kindel, et teie sõiduk paigutatakse ainult kõige turvalisematesse veoautodesse.

Ohutu transport Varssavis

Teil võib tekkida küsimus, et kuidas me kaitseme teie hinnalisi sõidukeid kahjustamise või varastamise eest, kui need on meie käes. Oleme sellele küsimusele palju mõelnud. Kahtlemata hoolime sinu autost sama palju kui sina. Meie Varssavi töötajad on väga hea väljaõppe saanud ja teavad täpselt, kuidas sõidukeid peale ja maha laadida. Seetõttu on sõidukite kahjustamine tarnimise ajal ebatõenäoline. Meil on ka muid meetmeid, alates autojuhtide kontrollimisest kuni jälgimisvõimalusteni, et autosid turvaliselt hoida.

Kindlakäelised autojuhid

Silmapaistev põhjus, miks peaksite valima Hert’i transpordi Varssavis on tingitud meie kvalifitseeritud autojuhtidest. Meie transpordipilootsidel on aastatepikkune kogemus autode kohaletoimetamise teeninduses ja nad teavad täpselt, kuidas meie veoautodega ümber käia. Olenemata ilmast toimetavad meie autojuhid teie sõidukid vigastamata. Tänu jälgimissüsteemile on nad meiega kogu aeg kontaktis. Meie asjatundlike veoautojuhtidega saate lasta oma muredel hajuda. Teie sõidukid on nende käes hoitud.

Kauba Jälgimine

See, kuidas kliendi saadetisi jälgida, on meie jaoks väga oluline. Koos sellega hoolitseme selle eest, et kaubatransport viiks õigesse kohta. Tänu oma tipptasemel jälgimistehnoloogiale teame, kus iga tarne on kogu aeg. Olgu kaup Varssavis või mujal saame hõlpsalt jälgida iga autot, et veenduda selle ohutuses. Eelkõige tagame, et teie voes jõuaks õigel ajal kohale.

 

Miks just Hert Transport?

Hert transport on kindel valik, kuna hoolime klientidest. Toome lauale suurepärase klienditeeninduse ja suurepärase tehnoloogia. Hert Transport Varssavis pakub teile väärt kaubavedu. Võtke meiega ühendust juba täna.